SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten Banesat
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '15
ID e produktit :
83429
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat me qmime te volitshme me tri dhoma gjumi,2dhoma gjumi ne keto lagje Qendra Tophame Arberia dhe Fushkusova
Informata rreth publikuesit
egzongashi
Prishtinë
044 238 981
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »