SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes per shitje 50m2 në Qender
Çmimi :
€2,050.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:10
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
50 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
83449
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne qender te Prishtines afer Swiss Diamond Hotel, kati i III-të.
Banesa posedon 50m2 dhe ka kete renditje:
1. Sallon,
1. Kuzhinë ndaras,
1. Dhomë te fjetjes
1. Koridor dhe
1. Banjo

Çmimi: 2050euro/m2

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »