SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NGAT 'ONTEXI MONT' NE BREG DIELLI^
Çmimi :
€160,000.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83451
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa duplex, e cila gjindet ne lagjen Bregu i Diellit, me konkretisht pak para se me shku te Shtepia e Shendetit, perballe banesave 'Ontexi Mont'. Banesa gjindet ne katin e 6 ka ashensor dhe ka kete renditje:

Niveli i pare:
-salloni
-kuzhina e vecante
-dhoma e gjumit
-banjo
-terasa

Niveli i Dyte:
-3 dhoma te gjumit
-banjo
-korridori
-dhoma per garderobe

Banesa ka pamje nga JUG-PERENDIMI.

Niveli i pare i ka 64 m2, te cilat jane ne dokumenta. Ndersa niveli i dyte i ka 76 m2, eshte mbi ndertim, por pronari e ka pelqimin e komunes. Pronari ka apliku per legalizim ne vitin 2010, pritet nga shtatori te behet legalizimi.

Sic shihet ehde ne foto, kati i poshtem eshte i renovuar dhe i mobiluar extra, ndersa kati i larte nuk ka mobilje dhe e ka pa shtru laminatin dhe dyert pa ngjite.

Cmimi me para kesh eshte 160 mije euro, mund te negociohet dicka!

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
la.4
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »