SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
DEPO ME QIRA TE PARKU I QYTETIT- SLOVENIA SPORTI^
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
83453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira, e cila gjindet tek parku i qytet ngat pompes se benzines. Lokali ka 70 m2 dhe leshohet vetem per depo ose ordinanc.

Cmimi eshte 220 Euro muaji .

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
u.4
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »