SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet/jepet me qera lokal ne gjirin e lalzit.durres
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Maj '15
ID e produktit :
83455
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jepet me qera ose shitet BAR RESTORANT""SAHARA""ne gjirin e Lalzit Durres.lokali esht i kompletuar me te gjitha paisjet e kuzhines dhe restorantit..Ka 60 cifte shazhllonash te reja dhe parking privat per makinat .per me shume info kontaktoni ne nr e tel::0682395815 cmimi 7500euro i diskutueshem
Informata rreth publikuesit
eri
Prizren
0698479871
gjiri i lalzit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »