SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AMSA-Parcela në Shitje
Çmimi :
€231,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:48
ID e produktit :
83458
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela 77 Ari.

Parcela gjendet në rrugën kryesore në Livoq të Epërm.

Parcela është e përshtatshme për ndertim të lagjeve, është me plan urbanistik dhe posedon infrastrukturë të
plotë.

Nuk ka mundësin e ndarjes.

Çmimi i parcelës është 231.000 euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.

Mund të na kontaktoni në :

Tele : 0280/ 322 223
Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »