SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcela në Shitje
Çmimi :
€135,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
83459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela 45 Ari.

Parcela gjendet në rrugën kryesore në Livoq të Epërm.

Parcela është me plan urbanistik dhe posedon infrastrukturë të
plotë.

Nuk ka mundësin e ndarjes.

Çmimi i parcelës është 135.000 euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.

Mund të na kontaktoni në :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afër postës së vogël)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »