SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Parcela në shitje
Çmimi :
€60,900.00
Kategoria :
Postuar :
11 Tetor
ID e produktit :
83460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet parcela 40.60 Ari

Parcela ka qasje në rrugën dytësore, dhe gjendet afër rrugës
kryesore në Livoq të Epërm.

Parcela është me plan urbanistik dhe posedon infrastrukture të
plotë.
Nuk ka mundësin e ndarjes.

Çmimi i parcelës është 60.900 euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.

Mund të na kontaktoni në :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afër postës së vogël)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »