SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) BANES në Lakrishte, Ndërtesa e Shqipërisë (86m²)
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 08:52
Madhësia :
86 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
83461
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(QIRA) Lëshohet BANESA me Qira në Lakrishte, për afat te Gjatë, tek Ndërtesa e Shqipërisë. Siperfaqja (86m²). Kati i 4-të, me Lift. 1 Sallon me Kuzhine, 2 Dhoma Gjumi, 1 Koridor, 2 Banjo, 1 Ballkon. Me Pamje nga Lindja. Nxemje Qendrore. E Mobiluar, (mungon Tv, Trepezari dhe Tepih)

Çmimi 350 €

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »