SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE EMSHIR-TE PRISHTINA STARS^
Çmimi :
€900.00
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
88 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pishinë, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
83556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen, 88 mk, e cila gjindet ne lagjen Kalabri (Emshir), me konkretisht tek ndrtesat e 'Prishtina Stars', ma poshte se stacioni kryesor i autobuseve. Banesa gjindet ne katin e 4, lifti punon dhe ka kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
c.-2 dhoma gjumi
d.-banjo
e.-korridori
f.-terasa franceze


Banesa ka pamje nga PERENDIMI

Cmimi i baneses eshte 900 euro qe ne 88 m2 i bie 79.200 euro. Cmimi nuk diskutohet!

Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
sek.4
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »