SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira ne Dragodan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:18
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83563
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne Dragodan te banesat e Tregtis, kati i V-të.
Banesa posedon: Sallon me kuzhinë, 1 dhoma te fjetjes, koridor, banjo dhe ballkon. E mobiluar komplet me mobile te reja dhe moderne.

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com 

045 999 986
044 445 803
049 643 293
E-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
Adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Informata rreth publikuesit
M1 Agjencion për Patundshmëri
Prishtinë
045 999 986
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »