SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 145m2 ne Kalabri ndertim i Lesnes ne Kalabri.
Çmimi :
€820.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:58
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
145 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
83613
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 145m2 ne Kalabri ndertim i Lesnes.
Banesa eshte ne katin e gjashte, ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, 2 banjo, nje toalet, dhe terase.
Çmimi shites eshte 820euro per m2.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »