SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 68m2 ne Ulpiane mbrapa objekteve te Lesnes.
Çmimi :
€115,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
83619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 68m2 ne Ulpiane mbrapa objekteve te Lesnes.
Banesa ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, dy dhoma te gjumit, banjo, terase dhe garazhe.
Banesa eshte komplet e renovuar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i shitjes eshte 115000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpiane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »