SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE ME QERA
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
58 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83622
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
IPETA BANESA ME QERA , BANESA GJINDET TE SANTEA AFER KEDS-IT , BANESA ESHTE E MOBILUAR DHE GJINDET NE KATIN E -V- . PER ME SHUME INFORMATA KONTAKTONI NE NUMRAT ME POSHTE
044/374/183
049/249/033
Informata rreth publikuesit
Besnik
Prishtinë
0038649675515
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »