SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE BREG TE DIELLIT
Çmimi :
€88,200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Shkurt '17
ID e produktit :
83623
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
E shes banesen ne breg te diellit me siperfaqe prej 73.5m2
Banesa eshte e mobiluar dhe shitet me ose pa mobile varesisht nga mareveshja mes paleve .Ne ndertese ka lift me kartele,garazhe per vetura,uje 24 ore.
Gjendet ne katin e trete.Izolimi termik dhe akustik eshte super.
Banja eshte e kompletuar (tush kabinen elektrike ,bojler,lavaman).
Kuzhina poashtu eshte e kompletuar dhe me teknike me te mire,eshte e mbuluar me granit natyral shume kualitativ.
Çmimi i baneses eshte 1200 euro/m2 dhe ate pa mobile.
Ka pamje te bukur nga qyteti.
Lokacioni gjendet afer Xhambazeve,te Anadermi ne breg te diellit.
Banesa ka :
nje sallon me kuzhine,
dy dhoma gjumi,
nje banjo,
nje ballkon dhe koridorin lidhes.
Te interesuarit (serioz) mund te lajmerohen ne tel.

044/168-074 dhe
049/168-074
Informata rreth publikuesit
Ordinanca stomatologjike AGIDENT
Prishtinë
+37744168074
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »