SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 90m2 me qmim te volitshem
Çmimi :
€45,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shkurt '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
83624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet -shes banesen , Banesa gjindet ne rrugen kryesore Prishtine-Fushe kosove , tek universiteti aab, interexi .
Banesa posedon kamera , si dhe shte ndertim i vitit 2012 ,poashtu posedon 90 m2 , 2 dhoma gjumi , sallonin , kuzhinen , koridorin , banjo dhe tarase, me pamje nga udha kryesore eshte e mobiluar komplet per banim uje rryme 24 ore pa nderpre , . per me teper informata kontakto 045601227 si dhe mund te na kontaktoni permes vibberit apo what's app +37745601227
Informata rreth publikuesit
taulant
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »