SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy shtëpi trekatëshe në rrugën për Gërmi
Çmimi :
€215,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Viti i ndërtimit :
1990
ID e produktit :
83629
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtëpi nga 300m² në 4.5 ari truall, në rrugën kryesore për Gërmi ( afër Kishës ortodokse). Shtëpitë janë ndërtim profesional sipas projektit detal të Ndërmarrjes ndërtuese " Ramiz Sadiku" në vitin 1990, me leje ndërtimi dhe dokumentacion të rregullt. Shtëpitë janë tre katëshe, secili kat ka nga 100m² dhe këtë renditje të hapësirë:
- salloni me kuzhinë, 2 dhoma të fjetjes, banjo, koridori, dy ballkona
Çmimi për shtëpinë me oborr përpara është 260.000 euro, çmimi diskutohet.
Çmimi për shtëpinë me oborr prapa është 215.000 euro, çmimi diskutohet.
Pranohet edhe ndrrimi me banesa.

Agjensioni Dion në Prishtinë
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »