SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qira
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
64 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Privat
ID e produktit :
83663
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka nje dhome te pritjes dhe nje dhome gjumi banjo kuzhina e ndame edhe dy ballkone , Banesa posedon edhe ashensorin .
Informata rreth publikuesit
Qerim
Burim
044653102
Dardani,shehi Bill Klinton blloku, 5 hymja 4 nr 14 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »