SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet apo ndrroj banesen
Çmimi :
€232,750.00
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
133 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
83671
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet apo baj ndrrim te baneses ne Prishtine ne lagjen Kodra e diellit zona perendimore.BANESA ESHTE DUPLEX MBINDERTIM NE PROQESINE REGJISTRIMIT. Banesa eshte 133m me 3 dhoma gjumi nje dhome pune ,trepezari kuzhine,dhome dite nje banjo dhe nje wc.Ka vend parkim privat ,hapesire nen kulme,depozit uji dhe invertor.Po ashtu ka nxemje te dyfisht(me rryme dhe ngrohje qendrore)
Ekziston mundesia qe te behet ndrrim me banes me te vogel,lokal apo dicka tjeter.Cmimi 1750 euro per meter kateror
Informata rreth publikuesit
dukagjin
Prishtinë
049844866
kodra e diellit ,zona perendimore [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »