SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej banes me 3 dhoma gjumi(3+1) 70-110m2 ne Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '15
ID e produktit :
83673
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jam i interesuar per te blere nje banes me 3 dhoma te gjumit +sallon kuzhin dhe banjo me kuadrat prej 70 deri 110m2 ne Prishtine, perparsi ka lagjia Arbria.

Pagesen nuk mund ta beje te teren cash, por mund ti paguaj 20-40 % te shumes dhe te tjerat jam i interesuar ti paguaj ne afat prej 5-10 vitesh ose me kontrat direkte me personin ose nepermjet bankes me Llizing.

Gjithashtu mund te bejm ndrrim me tok , 2 ari afer gjimnazit Sami Frashri ne Prishtine, rruges per ne Germi ne nje lagje perball furres Saranda.Te interesuarit te lajmrohen ne nr. tim personal 044 808 902

Vetem persona serioz.

E perseris nuk jam i interesuar te blej pronen me te gjitha parat cash, prandaj mos me telefoni nese nuk doni te beni nje kontrat ose te ndrroni banesen me token.
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »