SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen në B.Diellit Bl-8 Hyra 6 nr15 , banesat hiri afer rruges B dhe banesave te komunes –Standardi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
62 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
83681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen në B.Diellit Bl-8 Hyra 6 nr15 , banesat hiri afer rruges B dhe banesave te komunes –Standardi , Prishtine
Madhësia e banesës është 62 m2 ; Në përbërje të:
-1 Sallon ditor;
-1 Kuzhinë komplet;
-1 Dhomë gjumi ;
-1 Korridor;
-1 Banjo
-2 Ballkon;
Eshte renovuar ne 2014 ( banjo, dritaret, edhe izolimi I jashtem)

Banesa është në katin e 4-te, e, hapësira e brendshme e banesës është funksionale, ka pamje nga perendimi, lindje edhe jugu dhe rezistente ndaj zhurmës.

Çmimi eshte i diskutushem
Kontakti: 044193367 , 049329000
Informata rreth publikuesit
Faton
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »