SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi në shitje
Çmimi :
€56,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:33
ID e produktit :
83686
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi një katëshe me 72m2 të banueshme posedon:

Sallon së bashku me kuzhinë, dy dhoma gjumi , një banjo , dy ballkone dhe një bordum.

Dyshemeja e tëra parket, dyer dhe dritare prej druri.

Shtëpi me infrastrukturë të plotë , furnizimi i ujit i dyaneshëm, ujesjellës dhe bunar.

Shtëpia gjendet në lagjën “ Dheu i Bardhë”.

Çmimi i shtëpisv është 56.000 euro.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.

Mund të na kontaktoni në :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afër postës së vogël)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »