SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA 73.5M2
Çmimi :
€88,200.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83692
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne breg te diellit me siperfaqe prej 73.5m2.
banesa ka:
1 sallon ,
1 kuzhine,
2 dhoma gjumi,
1 ballkon ,
koridor,
1 banjo.
Shitet e mobilueme ose pa tmobilueme varesisht nga mareveshja.
Çmimi i baneses eshte 1200 euro/m2 (88200 euro),
Lokacioni eshte afer Xhambazeve te Anaderm .
Izolimi akustik dhe termik eshte shume i mire.,uje ka panderprer 24 ore. Ndertesa ka lift me kartele dhe garazh me dere me telekomande..
Informatat ne tel.044/168-074
dhe 049/168-074
Informata rreth publikuesit
AGIDENT
Prishtinë
044168074
te Xhambazet [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »