SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen ne Tophane,Prishtine
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
14 Maj '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
49 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83696
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ndodhet ne Tophane ne Prishtine,ka 1 dhome te gjumit, salloni me kuzhin, korridorin, ballkonin dhe banjon. Eshte e re e paperdorur me heret. Banesa ka 49m2
Informata rreth publikuesit
Vehbi
Tophane prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »