SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banes me qira te Grandi.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
76 m²
ID e produktit :
83729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banes me qira te Grandi.
*Pershkrimi i baneses:
-Siperfaqja:76 m²
-Kati: IV-te
-Renditja:2 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,bajno dhe ballkon.
-Cmimi:500 €

Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »