SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi në shitje
Çmimi :
€230,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:52
ID e produktit :
83730
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia me 3.24 Ari .

Shtëpi dy kate me rreth 300m2 të banueshme.

Kati përdhes posedon bodrum me hapsirë të mjaftueshme dhe garazhë.

Kati i parë posedon: sallon së bashku me kuzhinë 80m2, një dhomë gjumi , një banjo dhe një shpajz.

Kati i dytë posedon : tri dhoma gjumi , një dhomë për hekurosje dhe një banjo.

Dyshemeja e tëra llaminat të kualitetit të lartë, dyert prej druri,drita ret plastik, shkallët granit.

Shtëpi me infrastrukturë të plotë, nxemje qendrore , e izoluar në mënyrë të veçantë.

Shtëpia gjendet në rrugë kryesor në një vend mjaft të përshtatshëm për banim, afër rrugës qarkore dhe ka afër institucione të ndryshme.

Çmimi i shtëpisë është 230.000 euro i diskutueshëm.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.

Mund të na kontaktoni në :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afër postës së vogël)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »