SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE EMSHIR-TE KULLA E 2 E ARABVE-115m2^
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83753
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen, 115 mk, e cila gjindet ne lagjen Kalabri (Emshir), me konkretisht tek Kulla e 2 e Arabve. Banesa gjindet ne katin e 8 (kati i parafundit), lifti punon dhe eshte e mobiluar. Banesa ka kete renditje:

a.-salloni
b.-kuzhina
c.-3 dhoma gjumi
d.-banjo
e.-2 terasa

Cmimi i baneses eshte 600 euro per m2 qe ne 115 m2 i bie 69.000 euro
Që t'i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 

Facebook: Patundshmeri Search Estate

#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Mund te na therrisini nga ora 10 deri 20 kontakti:
045 519 555 (Viber)
049 60 80 70
e-mail: search-agency@live.com
L.v
Informata rreth publikuesit
Dukagjin
Prishtinë
044 433 667
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »