SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
*Banes me qira mbrapa hotel Siriusit.
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
3 Gusht '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
110 m²
ID e produktit :
83754
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
*Banes me qira mbrapa hotel Siriusit.
*Pershkrimi i baneses:
-Siperfaqja:110 m²
-Kati: III-te
-Renditja:3 dhoma gjumi,sallon me kuzhin,banjo+wc,2 ballkona dhe garazha.
-Cmimi me garazh:500 €
-Cmimi pa gaeazh:450 €
Mob:045/691-690
049/616-731
agjensionireat@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Reat
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »