SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
TRUALLI NE SHITJE ,5 ARI,PRISHTINE
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor '15
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
83765
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes truallin me siperfaqe 5 ari bruto.Ka forme drejtekendeshi dhe prane rruges eshte me gjatesi prej mbi 16 m.Vend ideal per shtepi,lagje e re akoma e pabanuar me rruge te gjera 6m dhe te shtruara me zhavorr.Perspektiva e ketij lokacioni eshte shume e mire duke pasur parasysh se do te ndertohen objekte qeveritare ne afersi ne te ardhmen.Çmimi i truallit eshte 15000 euro/ari ,apo 75000 euro kesh .
Mund te bejm edhe ndrrim me banesa.
Dokumentet e truallit jane ne emrin tim personal dhe kjo mund te verifikohet pa problem.Nuk eshte nen hipoteke.
Bartja e pronesise behet brenda 1-2 dite,
Trolli gjendet prapa lagjes Marigona 1 dhe lagjes 038 nja 300m.
Informatat ne tel. 044/168-074 dhe
049/168-074
Informata rreth publikuesit
AGIDENT
Prishtinë
044168074
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »