SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES EKSKLUZIVE ME QÈRA NE PRISHTINE
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Shkurt '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
83767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet ne Lagjen e Spitalit eshte objek i ri dhe banesa eshte e mobiluar me gjerat me cilsore te mundshme dhe kualitative, uje ka 24 ore ,lifti dhe hyrja eshte me kartel etj ..
- Banesa ka kete renditje:
- Dhomen e dites,
- kuzhinen, me shank
- 1 dhom te gjumit me shtrate
- Banjo
- koridor
- Terasē
- Garazha dhe Depo .
- TV Plazma ,Internet ,kabllovik etj ...
I gjithe invertari eshte i ri .
Çmimi I volitshem...
Kompleksi Pozhegu Brothers
Per info 044 213 307
Informata rreth publikuesit
bsk_uni
049282343
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »