SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Risi Risi ? Shes Banesen
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
112 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
83769
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen 100 metra katror,kati i pare,gjendet ne kompleksin Drenasi i ri.Banesa posedon 3 dhoma gjumi,2 banjo,sallonin,kuzhinen dhe ballkonin,Banesa eshte komplet e mobiluar.Posedon2 lloj nxemjesh qendrore personale 1) Nxemje qendrore individuale me rrym,dhe 2) Kaldaj me pilet dhe dru.Uji 24 or,posedon rezervuar uji me hidrofor ne bodrum.Bodrumi eshte 12 metra katror me uje,kanalizim,rezervuar dhe hidrofor.Ka parking.Lum aj qe e merr,ma lir veq lodhesh.
Informata rreth publikuesit
Albi
Drenas
044285576
Drenas [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »