SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 48m "Prishtina Stars"
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Pishinë, Kopsht, Parking Rrugor
ID e produktit :
83772
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne lagjen Kalabria ne kompleksin "Prishtina Stars". Kati i IV. Banesa ka nje dhome te dites me kuzhine dhe nje dhome gjumi.Qmimi me marreveshje.
Një kompleks banesor i kompletuar me: parking, mirëmbajtje, qetësi, kënd lojrash, pishinë, parking (nëntokësorë dhe mbitokësorë), ujë pa ndalje 24 orë etj.
Informata rreth publikuesit
jehona_haxhiu
Kalabrija [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »