SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme banese me qira me tri dhoma te gjumit te Qafa
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
83774
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kerkojme banese me qira me tri dhoma te gjumit te Qafa per tre kolege pune nga Shqipria (dy femra dhe nje mashkull).
Banesa duhet te jete te Qafa apo perreth Qafes, te jete e mobiluar mundesisht me moblie te reja.
Na kontaktoni ne nr:
+377 (0) 45 40 12 12
+377 (0) 44 51 85 50
+381 (0) 38 22 66 78
+377 (0) 44 75 58 59
+386 (0) 49 41 31 58
Kosovë 10000 Prishtina
www.Omega-Ks.com 
omegaprishtina@gmail.com
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »