SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa urgjent te rrethi në rrug te Gjilanit ish Napradaki
Çmimi :
€5,000.00
Kategoria :
Postuar :
11 Korrik '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
107 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
83780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa urgjent te rrethi në rrug te Gjilanit ish Napradaki banesa ësht ndertim i ri dhe permban 107m2 qmimi 50mi ero
Iautorizuar per shitje agjensioni Vali-Ferizaj

www.vali-ferizaj.weebly.com 
Informata rreth publikuesit
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »