SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshoj banese ne qender te qytetit te restoran pishat
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
2 Qershor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
83784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshoj banese me qira ne qender te qytetit me pamje ne dy anet e qytetit, nga swiss hotel ndersa ana tjeter grand hotel. ka dy dhoma gjumi dhe sallon. eshte komplet e mobiluar.
vlen vetem per familjar ose njerez serioz
Informata rreth publikuesit
Hasan
Prishtinë
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »