SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera kati i shtepise
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Korrik '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83789
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet kati i shtepise me qera nga data 01.08.2015. Shtepia gjendet ne lagjen Gavran I afer postes se vogel perball "Viva" marketit.
Kati ka 125 m2 dhe ka hymje te vecante dhe perfshin sallonin me kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe terasa gjithashtu ka parking dhe oborr.

Nr. kontaktues +377 44 244 276, E-mail: rabitademi@live.com, Adresa: Haqif Tetova nr. 48, Gjilan
Informata rreth publikuesit
Rabit
Gjilan
Haqif Tetova nr.48 Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »