SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHitet toka
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '15
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
83812
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet toka 5ari ne qender te gjilanit.
toka ka shtepin 1katshe me 4dhoma 2koridore 1 kuzhin ballkon dhe obor.
Gjithashtu nje lokal me 7 merta ka rruga apo pamja kryesore.
toka mundet te shfrytzohet per ndertime te larta me bashkpunim me pronar te tokave fqinje. gjithashtu bejm nderrim me banesa lokale sipas marveshjes.
Informata rreth publikuesit
Emin
Gjilan
37744177327
Gjon Sereqi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »