SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NE DARDANI KATI 2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Prill '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83830
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Dardani perfundi Postes Krysore (te Madhe), banesa eshte ne katin e 2 (kati i fundit). Banesa shitet e mobiluar ne tersi siç shifet ne foto, Banesa me saktesisht gjindet perball fast foodit Bosnes te kurrizi apo sic quhet ndryshe te Kroni i Bardhe. Banesa podeson:
- Dhomen e dites,
- Kuzhinen me trapizari ndaras,
- Ballkonin,
- 2 dhoma te gjumit,
- 1 Banjo
- 1 Wc

Nxemja qendrore punon perfekt gjate sezones se dimrit pasi ngrohtorja eshte shume afer. Nuk ka nderprerje te rrymes dhe ka uje 24 ore.
Banesa ka me dokumenta 73 m2, kurse siperfaqja faktike e saj eshte diku rreth 77 m2 neto, kurse rreth 90 m2 bruto.

Vlen te ceket qe afer kesaj banese jane dy shkolla fillore, çerdhja, bibloteka, parkingu i gjere per parking dhe mbi te gjitha, eshte vend i qete dhe jo larg qendres.

Per vizita, kontaktoni ne numrin ose VIBER +377 44 157-010 Asllan Beha ose ne numrin 044/626-727 Bashkim Beha.
Informata rreth publikuesit
Bashkim
Prishtinë
044626727
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »