SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banesen me qera 3 dhomshe ne dardani te posta madhe-Prishtine
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
18 Shkurt
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
77 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Parking Rrugor
ID e produktit :
83842
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jap me qira banesen 3 dhomshe, ecila gjindet ne dardani perkatesisht te posta e madhe. Banesa eshte e mobiluar. Banesa ka : dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine ( kuzhina e ndame) koridorin dhe banjo. Banesa eshte e mobiluar e renovuar komplet. Banesa eshte e gateshme per banim..
Qmimi i qiras mujore eshte 250 euro. Banesa eshte e lire dhe e gatshme per banim
Kontakti ne kta nr. tel 044118661 ose 049118661 ose edhe ne Viber +37744118661
Informata rreth publikuesit
Motel, Villa- Restaurant
Drenas
+37744373467
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »