SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 92m2 ne Lagjen e Spitalit mbrapa EULEX-it.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
29 Prill '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
83851
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 92m2 ne Lagjen e Spitalit mbrapa EULEX-it.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhome te gjumti, banjo dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 350euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »