SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
83852
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ceni Company ka në shitje Banesa dhe lokale në Kompleksin Premium I në qendër të qytetit, Kompleksi Banesor Premium I është i ndërtuar me standarde më të larta Evropiane me invenstitor Gjerman dhe gjithçka që është e punuar është e kulatitetit të lartë, në Kopmleksin Banesorë Premium I mund të gjeni banesa dhe lokale të dimensioneve të ndryshme dhe Etazhe sipas dëshirës tuaj.

Përparësit që e dallojnë Kompleksin Banesor Premium I prej objekteve tjera në Gjilan jane:
Përveç banesave standarde në Kompleks kemi në shitje edhe Banesa Duplex (Banesa dy katëshe)
Kopmleksi Banesor është shumë afër qendrës së qytetit,
Shumë afër qendrave tregtare,
Shumë afër qerdhës së fëmijëve,shkollave,spitalit,stacionit të autobusëve etj etj....dhe mbi të gjitha në Kompleksin Banesor e gjeni një rehati dhe qetësi që vështirë mund të gjendet në objeketet tjera në Gjilan
Objekti Kompleksi Banesor Premium I është i ndërtuar me leje përkatëse të ndërtimit.
Parking per te gjithë
Parking Nën toksor, hapsir te mjaftushme te gjelbrimit ,kendi lojrave per femijë..
Objekti Afristo Banesor Ceni Premium-1 & Ceni Premium-2
Info:ceni.com@hotmail.com +377/45-600-665
Informata rreth publikuesit
Faton
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »