SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA - SHITET) HOTEL RESIDENCE Komod
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:23
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
950 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr
ID e produktit :
83857
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet ose SHITET OBJEKTI (HOTEL RESIDENCE Komod) afër Gërmise. Sipërfaqja (950m²)

- Objekti Posedon:

- Sallon me Kuzhine (150m²)

- 9 Dhoma Gjumi (te gjitha Dhomat posedojne Banjo + Conditioner (Klim) + shtrat për 2 persona (qift) + TV 42 inch led.

- Ashensori për 4 Persona

- Terase me (200m²)

- Pishine të mbrendshme

- Fitness

- Saune

- Sistem te Kamerave te Sigurimit

- Garazhe për 1 Vetur

- Parking per 6 Vetura

- 5 WC nëpër te gjitha Koridoret e Objektit

- Nxemjen Qendrore me Sistemin me të ri me Pelet, dhe me Qymyr

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »