SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshojme , shesim dhe nderrojme objektin 1000 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
1 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
1000 m²
Viti i ndërtimit :
2012
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Oxhak, Pishinë, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
83873
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme , shesim dhe nderrojme objektin 1000 m2 .

Objekti posedon : 9 Dhoma gjumi ( te gjitha dhomat posedojne banjo + kondicioner ( klim ) + shtrat per 2 persona (qift ) + TV Beko 42inch led . 1 Sallon me 150 m2 me gjithe kuzhine .
Ashensorin per 4 persona .
Tarasen me 200 m2 .
Pishinen e mbrendshem .
Fitnesin .
Saunen .
Sistem te kamerave te sigurimit .
Garazhen per 1 vetur .
Parkingun per 6 vetura .
5 Wc neper te gjitha koridoret e objektit .
Nxemjen qendrore me sisteimin me te ri me pilet dhe me qymyr .
Objekti gjindet ne Prishtine te rruga e Bledit ( te vneshnat ) afer germis . Objekti eshte i hapur si Hotel .
Te gjithe te interesuarit mund te na kontakojne ne kete number + 377 45 602 300

web-faqja ku mundeni te shihni fotot osh kjo www.hotelafaresidence.com  .

Cmimi i qiras eshte 3500 € maximum deri 2000€ minimum nvaret prej viteve .

cmimi i shitjes 750.000 euro ( i negociushem )
Informata rreth publikuesit
Hotel AFA Residence
Prishtinë
045602300
Demë Ahmeti ( Afer Germis ) [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »