SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen me enterier modern ne lagjen Bregu i diellit,te furra Qerimi 1
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Kopsht, Parking Privat
ID e produktit :
83874
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen e renovuar ne lagjen BREGU I DIELLIT1 ,perballe FURRA QERIMI 1.
Banesa Ka keto:

Kuadraturë: 92
Numri i dhomave: 3
SALLONI ME TRPEZARI
KUZHINA e ndare
2 DHOMA GJUMI
BANJO
WC
SHPAJZ
+PODRUMI


ME NGROHJE QENDRORE NGA TERMOKOSI
BANESA GJENDET NE KATIN 3 PUNON DHE LIFTI

KA PAMJE NE TE DY ANET LINDJE/PERENDIM
Te interesuarit jane te mireseardhur per ta pare banesen nga brenda.

KONTAKT: 045 510 550 Kreshniku
Informata rreth publikuesit
Kreshnik
Prishtinë
045510550
Bregu i Diellit rruga 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »