SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes në Golem
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Maj '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Kondicioner, Parking Privat
ID e produktit :
83875
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet apartament në Golem nw kompleks tw ri banesor.Apartamenti gjindet rreth 200 m nga plazhi ka 2 dhoma gjumi dhe salloni,banjo dhe kuzhinë.Ka pjes me gjelbrim në oborrin e komplokesit po ashtu dhe loja për fëmij.
+355676012110
dritancoku2@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Ardit
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »