SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet lokali me qira ne Dardani
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
6 Korrik '15
Madhësia :
30 m²
ID e produktit :
83892
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira i cili gjendet ne Dardani te ora mrapa parkut ( ngjite me VivaFreshStoren) apo afer stacionit te autobuseve. Rruga Ilaz Kodra

Lokali eshte 30m2
Posedon :
Wc
Parking apo teras afer 40m2 ( e paguar ne Komun )
Bunar
Uje dhe rrym 24h

Investimi qe eshte bere si brenda ashtu edhe jasht eshte ne gjendje te re, pra i pa perdorur.Lokali eshte i gatshem menjehere per startim.

Lokali gjendete me nje pike me perspektiv pra ka qarkullim te njerzve dhe veturave.

Kontrata behet minimum per 1 vite.
Nese pagesa behet muaj per muaj kushton 350 euro
Nese pagesa behet per 6 muaj eshte 1800 euro ( 300 euro ne muaj)
Nese pagesa behet per 1 vite eshte 3500 euro ( 291 euro ne muaj)

Per info tjera kontakto ne tel. 045669481
Informata rreth publikuesit
Ermal
Prishtinë
045669481
Rruga Ilaz Kodra [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »