SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banesen me qira
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
83925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira te banesat e bardha ne Breg te Diellit 2. Banesa eshte e mobiluar dhe ka 60m2 , 2 dhoma gjumi , kuzhine , banjo , shpajz dhe ballkon. Gjendet ne katin perdhese dhe ka parking te mjaftueshem. Qmimi 200 euro ne muaj. Per kontakt : 049152181
Informata rreth publikuesit
Mentor
Prishtinë
Bregu i diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »