SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi 120m2 me 9 ARI ne Banje te Pejes
Çmimi :
€36,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Maj '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
1
Madhësia :
120 m²
Viti i ndërtimit :
2002
Ekstra :
Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
83946
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes shtepin ne Banje te pejes, mbrapa Hotel Onix te shkolla fillore afer kopshtit te femive. Trualli eshte 8,5 ari, ndersa shtepia ka rreth 120 m2, ka 4 dhoma standarde(4x4), nje banjo, koridor dhe nje ballkon te madhe. Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2002.Pronar shqiptar, Shtepia mundet te perkthehet ne emer te blersit menjiher. Shtepia eshte shum afer burimit te banjes Ilixhe.

viber +38649444099

Ndrrim i mundeshem mebanes ne Prishtine ose Fushe Kosove...Ndrrim i mundeshem mebanes ne Prishtine ose Fushe Kosove...
Informata rreth publikuesit
Naim
Pristina
banje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »