SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qera
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Nëntor
ID e produktit :
83973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet lokali me qera me rreth 100m².

Lokali mund të shfrytëzohet në dy pjesë të ndryshme për dy veprimtari të ndryshme,

Lokali posedon dy salla me nga një dhomë dhe nga një banjo, si dhe një dhomë të veçantë në hyrje të veçantë.

E përshtatshme për ordinancë , për kurse të ndryshme, posedon vendparking.

Lokali gjendet në lagjën “ Dheu i Bardhë” në rrugë kryesore dhe mjaft të frekuentuar.

Qeraja e lokalit është sipas marrëveshjes.

Kurseni kohën duke kërkuar më të mirën për familjen tuaj.

Mund të na kontaktoni në :

Tele : 0280/ 322 223

Mob : 045/ 280 801

Email: info@amsa-ks.com

Adresa:Haki Myderizi

(afër postës së vogël)

Gjilan 60000

www.amsa-ks.com 

Facebook: AMSA
Informata rreth publikuesit
AMSA Real Estate
Gjilan
045 280 801
Gjilan [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »