SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Pllaci 7ari në Poklek të Ri = Drenas
Çmimi :
€42,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Madhësia :
7 m²
ID e produktit :
83983
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Pllaci 7ari në Poklek i Ri, afër plestrës sportit tek shkolla e mesme,.
Pllaci ka 7ari, ka uje, kanlizim, rryme si dhe bunarin, ka rruge dalje në të dy anet e pllacit ku njer ane është e shtruar edhe me asfalt e që mund të shfrytezohet edhe për ndonjë lokal se ka vend edhe për parking. Ka dokumentacion të rregullët.
Pllaci shitet me çmim 6,000.00euro/ari - total: 42,000.00euro mirepo çmimi është i negociushëm.

Për informata më të hollësishme mos hezitoni na kontaktoni në:
Tel: 044/986-908
e-Mail: agjencionivatra@gmail.com
Facebook: Agjencioni Për Patundshmëri - VATRA ose Agjencioni Vatra Shpk
Agjencioni "Vatra" Shpk ka edhe zyren në rrugen "Rasim Kiqina" – Drenas (në përfundim të sheshit në anën e majte)

JU MIRËPRESIM
Informata rreth publikuesit
Agjencioni VATRA
Drenas
044821820
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »